Артек-Буковель, Детский лагерь Горный 2020

Дитячий табір в Карпатах

Артек-Буковель, Детский лагерь Горный 2020

12.06.2020 – 20.08.2020 departures з Київа, поїздом

Артек-Буковель, Детский лагерь Горный 2020

Артек-Буковель, Дитячий табір ГірськийПро табір
Табір Гірський - частина міжнародного дитячого центру Артек Карпати. Як і табори Озерний і Лісовий, Гірський розташований в самому серці карпат, на курорті Буковель.
Приймає дітей в віці 10-17 років

Інфраструктура
• 5 * готель Radisson Blu Резорт;
• Концертні зали;
• Приміщення для гурткової роботи;
• Відеостудія;
• Спортивні майданчики;
• Батути;
• Ігрові кімнати;
• Велопарк;
• Картинг-центр;
• Конюшня.

Розміщення
Діти розміщуються в готелі Radisson 5 * в 2х місних комфортабельних номерах. Санвузол в кожному номері обладнаний всією необхідною технікою європейської якості. Холодна і гаряча вода цілодобово.

Харчування
Діти забезпечені комплексним збалансованим 5ти разовим харчуванням, що відповідає всім нормам і стандартам дитячого раціону. Харчування в ресторані готелю.

Програма

1 зміна «Summer StartUp»
12 червня - 25 червня

Літня пора - час відпочинку, але не для тебе! Ти не любиш стояти на місці і хочеш весь час розвиватися паралельно насолоджуючись літньої пори. Так, це саме про тебе, і тобі варто приєднатися до нашої дружньої команди в таборі «Гірський». Тут ти зможеш знайти своїх однодумців, спілкування з якими переросте в дружбу, яка триватиме багато-багато років.
Вивчати іноземні мови - завжди цікаво, а коли це відбувається не в форматі нудних уроків, а в живому спілкуванні з волонтерами з англомовних країн - це примножує і задоволення, і результат в кілька разів відразу. Думаєш не залишиться часу на розваги? Не хвилюйся, програма табору створена таким чином, щоб рівноцінно поєднувався драйвовий відпочинок з друзями і саморозвиток. Більш того, це ж зміна приурочено до святкування Дня народження нашого табору, тому море позитивних емоцій гарантовано!
Кращі умови створені, команда мрії в зборі, мальовничі Карпати тут - все що потрібно для ідеального відпочинку!
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни і сюрприз до Дня народження табору, creative presentations of the squads «Talented Artek Family», конкурс черліндінга, конкурс масового артеківського танцю, виставка-інсталяція «" Артек "через 10 років», церемонія закриття зміни.
табірні: maze quest «60 min around Artek», game carousel «Game Land», art space «Talent A», leadership courses «3 myths about the future of work», talent factory «Look what I can do», eco-puzzle «Green Space», контрольно-туристичний маршрут «Активні туристи», photocross «Postcard from Artek-Bukovel», TED talks «Artek and Me: History and Reality», erudite laboratory «Smartium», sports and entertaining game «SportOn», startin -show, лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
загонові: briefing time «Talk to me and I'll see you», teambuilding, брейн-ринг «Планета" Артек "», велнес-тренінг «Емоції, які в мені живуть», екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища .
Спеціальний проект - V і Фестиваль дитячої творчості «Буковельська зіркафест».

2 зміна «Great Leaders Grow»
26 червня - 9 липня

Відпочиваємо з користю!
Цією зміни всіх заходів будуть спрямовані на те, щоб ти зміг виховати лідера в собі, став частиною артеківської команди, отримав безцінний досвід зростання в абсолютно новому колективі, ну а наші педагоги докладуть усіх зусиль, щоб зміна пройшла на позитивній хвилі і підбиваючи підсумки 14 днів проведених разом з нами ти зрозумів, що знайшов багато нових друзів.
Стоп! Ми забули розповісти про родзинку цієї зміни: ти станеш учасником III-го дитячого гумористичного фестивалю «Kids Fun Fest», представники команд-учасників «Ліги сміху» та інших гумористичних шоу відвідають нас, щоб поділитися секретами свого успіху і проведуть майстер-класи, на яких ти спробуєш під керівництвом своїх тренерів створювати власні жарти, навчишся відрізняти справжній якісний гумор.
Всі складові чудовою зміни в зборі, і ми готові починати!
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни, creative presentations of the squads «New colors of Artek rainbow», конкурс черліндінга, конкурс масового артеківського танцю, video contest «Take a cam and Go», церемонія закриття зміни.
табірні: maze quest «60 min around Artek», game carousel «Alice in a Wonderland», art space «If You can Do it», leadership courses «3 myths about the future of work», talent factory «Artek Talent Stars», eco-puzzle "My own three», контрольно-туристичний маршрут «Активні туристи», photocross «Postcard from Artek-Bukovel», TED talks «Artek and Me: History and Reality», erudite laboratory «Brainest», sports and entertaining game « Olimpicus », disco і startin-show, лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
загонові: briefing time «Dare to lead», teambuilding, брейн-ринг «Start with Why», wellness training «Creative Leadership», екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.
Спеціальний проект - III гумористичний фестиваль «Kids Fun Fest».
 

3 зміна «Youth Edition»
10 липня - 23 липня

Давайте навчимося поєднувати те, що здавалося б складно об'єднати: в таборі з профільним вивченням англійської мови, зміну, приурочену саме українську книгу і письменникам сучасності. Так-так, до нас прийдуть люди, які віддали своє життя створенню геніальних віршів і оповідань, які вже кожен з нас міг чути в садку або вивчати в шкільній програмі. Геніальні письменники і автори справжнього прийдуть, щоб провести захоплюючі майстер-класи і передати свій безцінний досвід, адже можливо в майбутньому хтось із вас захоче стати майстром пера.
Але ні в якому разі не подумайте, що табірна зміна, на якій відбудеться Фестиваль української книги, це відображення типового навчання в школі. Ні! Ні! Ні! Кожен день буде наповнений яскравими подіями, все розписано по-хвилинах: тут ви з волонтерами спілкуєтеся, а вже через 10 хвилин збираєтеся в похід в гори, після якого вас чекає ерудит марафон. Хіба не чудово ?!
Все, вирішено, пакуй валізи і ми тебе тут з радістю зустрінемо!
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни, creative presentations of the squads «New Page of Artek Story», конкурс черліндінга, фестиваль інсценованої казки «In the Thirty-Ninth Kingdom», церемонія закриття зміни.
табірні: maze quest «60 min around Artek», game carousel «Game Land», art space «Traffic Lights of Talents», leadership courses «How books can open your mind», talent factory «Talent Rain», eco-puzzle "Green Planet », контрольно-туристичний маршрут« Золотий кубок Туриста », QR quest, photocross« Greetings from AB », TED talks« Why a good book is a secret door », erudite laboratory« Brainest »sports and entertaining game« Olimpic Games in Artek », disco і startin-show, лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
загонові: briefing time «How to read a book a day», teambuilding, брейн-ринг «Books Everywhere», wellness training «Teaching every day», екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.
Спеціальний проект - V фестиваль дитячої книги «Читай українське».

4 зміна «Self-development. Today beginning »
24 липня - 6 серпня

Завжди потрібно рухатися вперед!
Цією зміни ми будемо досліджувати методи для саморозвитку в колективі друзів. Все як у спорті: тернистий шлях, який призводить наполегливих і відданих до перемоги. Ми навчимося разом визначати цілі, позитивно мислити, акумулювати енергію карпатських гір, будувати прогресивне спілкування - все, щоб не нудьгувати
Час проведений разом буде цікавим, адже до твого приїзду вже готуються досвідчені педагоги-організатори, волонтери з англомовних країн, викладач англійської та команда мрії, в якій прискорюється серцебиття від артеківських пісень, традиційної частівки і простий і в той же час щирої дружби, яку ти тут зможеш знайти.
А ще ми з радістю повідомляємо вам, що під час зміни кожен зможе познайомитися з прогресивними спортсменами, які вже торкнулися світової слави і охоче готові поділитися враженнями з нами, ми зможемо відвідати численні автограф-сесії та майстер-класи.
Батьки, вистачить хвилюватися, Ваша дитина в руках професіоналів! Кращі умови в оточенні кращих!
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни, creative presentations of the squads «Buka gethers a team», конкурс черліндінга, конкурс агіттеатров «Everything starts with small steps», церемонія закриття зміни.
табірні: maze quest «60 min around Artek», game carousel «Alice in Wonderland», art space «I can do so», leadership courses «How sport can change us», talent factory «Show your talent ang get an Honour», eco-puzzle "My own three», контрольно-туристичний маршрут «Тільки вперед», QR quest, Instagram Challenge «Follow Me», TED talks «Why winning does not always equal success», erudite laboratory «Einstein knows everything», sports and entertaining game «Gods competition», disco і startin-show, лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
загонові: briefing time «The difference between winning and succeeding», teambuilding, брейн-ринг «Sport Everyday», wellness training «Teaching every day», екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.
Спеціальний проект - свято спорту «Буковельські рекорди».

5 смена «Business Camp»
7 серпня - 20 серпня

Не буває віку з якого потрібно починати замислюватися над тим, щоб відкрити свою справу і почати розвивати власний бізнес. Ніколи не рано, і ніколи не пізно.
Цією зміни кожен з нас буде мати можливість визначити для себе важливі аспекти, які стануть корисними в майбутньому. Ти захочеш працювати у великій компанії або розвивати власне ремесло? Значить тобі сюди!
Представники цієї сфери не раз у своєму житті пробували щось засновувати, намагалися розвивати свої ідеї і втілювати в реальність. І, можливо, не все відразу у них виходило, але вони не зупинялися і впевнено рухалися далі, і успіх їх спіткала. Саме так вони поділяться своїм досвідом і спробують разом з вами створити ваші власні бізнес-ідеї і вибудувати бізнес-плани.
Ну і звичайно після активного мозкового штурму вас чекає приплив позитиву і захоплюючих пригод. Тут ви зможете перед шкільним сезоном ще раз релакснути і насолодитися чистим гірським повітрям, компанією таких же активних товаришів і відкласти в свою скарбничку цінностей незабутні враження.
У нас в пріоритеті твій хороший відпочинок, безпеку і розвиток. Якщо згодний - запрошуємо до нашої дружної артеківської сім'ї!
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни, creative presentations of the squads «A», конкурс черліндінга, video contest «Spielberg and Co», церемонія закриття зміни.
табірні: maze quest «60 min around Artek», game carousel «Game Show», art space «Switch on and Go», leaders courses «What can change us», talent factory «Artek Talent Show», eco-auction «No plastic », контрольно-туристичний маршрут« Артеківські гонки », QR quest, photocross« Artek. Friends. Me », TED talks« What makes businesses work? », Erudite laboratory« The Smartest », sports and entertaining game« Over Heaven », disco і startin-show, лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
загонові: briefing time «Why we should invest in ourselves», teambuilding, брейн-ринг «Famous people in XXI century», wellness training «Follow your dream», екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.
Спеціальний проект - 2nd «Artek Media Festival».

Вартість і заїзди на 2020 рік
certificacion

Швидке оформлення замовлення

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
99
підписано

Замовити дзвінок