Артек-Буковель, Дитячий табір Лісовий, літо 2020

Дитячий табір в Карпатах

Артек-Буковель, Дитячий табір Лісовий, літо 2020

29.05.2020 – 29.08.2020 departures з Київа, поїздом

Артек-Буковель, Дитячий табір Лісовий, літо 2020

Дитячий табір Лісовий, АРТЕК-БуковельПро табір
Табір Лісовий - невід'ємна частина міжнародного дитячого центру Артек Карпати. Як і табір Озерний, Лісовий розташовується в межах відомого курорту Буковель.
Приймає дітей у віці 8-17 років.

Інфраструктура
• Дерев'яні котеджі готелю «Буковель» 3 *;
• Медичний корпус;
• Басейн;
• Екстрім-парк;
• Футбольне поле;
• Майданчик для стрільби з лука;
• Столи для настільного тенісу;
• Ігрові кімнати;
• Зал для вечірніх заходів;
• Водні атракціони.

Розміщення
Діти розміщуються в комфортабельних дерев'яних котеджах рівня 3 *. Номери 2-3 місні з вигодами. Номери обладнані необхідними меблями. Подача холодної та гарячої води цілодобово.

Харчування
Діти забезпечені комплексним збалансованим 5ти разовим харчуванням, що відповідає всім нормам і стандартам дитячого раціону.

Програма

1 зміна «Місія« Стартрек »»
29 травня - 11 червня
Привіт друг! Наша подорож ось-ось почнеться, тому бронюємо місця на нашій ракеті і вирушаємо в фантастичну поїздку. Насправді Всесвіт - це часто-густо цікаві відкриття, тому під час нашої першої літньої зміни ми будемо знайомитися з ними разом.
Артеківці! 3 ... 2 ... 1 ...! Все на борт! Першочергове завдання команди артеківській шаттла - міцна дружба: тут ти знайдеш багато друзів, зможеш спробувати себе в нових сферах: чи то в спорті або в творчості, або в самовираженні в інтелектуальній сфері, адже розвиватися потрібно постійно.
Наш космічний корабель буде пролітати поруч з найяскравішими зірками, з людьми, які не тільки знають багато цікавого про Всесвіт з книг, а й пов'язали своє життя з підкоренням потужної нескінченності.
Ви зможете стати учасником численних майстер-класів, автограф-сесій, фан-зустрічей зі знавцями неба і космосу.
Але це ще не все! Як завжди вас чекають висадки на традиційні розваги: ​​екстрим-парк, катання на велосипедах і катамаранах, боулінг, аерохокей. Веселі вечори біля вогнища, мальовничі походи в гори - все це буде сприяти максимальному знайомству один з одним і встановленню справжніх дружніх стосунків з вашими загонами і педагогами-організаторами. Також після тривалої паузи проведемо змагання на Кубок «Артека» з артбола і футболу, тому ваші команди повинні докласти багато зусиль заради перемоги!
Ти готовий до полеёту між артеківських комет дружби і відкриттів? Натискай «Старт»!
Основні заходи:
табірні: урочисте святкування Всесвітнього дня захисту дітей, творчі презентації загонів «Артеківська галактика зустрічає новоприбулих», пізнавально-розважальний квест «Комета навколо« Артека ». Час польоту - 60 хвилин », церемонія відкриття зміни, інтелектуальний марафон« Гравітаційно-інтелектуальний підйом », відкриття спортивного клубу« Олімпія », спортивно-розважальна програма« Зірковий час », посвята в артеківці, творчий бенефіс« 1 ... 2 ... 3 ... Ракета , лети! », походи в гори, контрольно-туристичний маршрут« Орбіта туриста », масовка« до запуску залишилася 1 хв. », дискотека« Поза гравітації », QR квест« Чумацький шлях артеківців », лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори, церемонія закриття зміни.
загонові: інформаційний пазл «» Артек »- історія легендарного табору»; тимбилдинг, storytelling «Третій вимір артеківських історій», експрес-журнал. «Масштаб Я і Космос», екоакції «Парниковий ефект», вечори біля вогнища, екскурсія в «Гуцул Ленд».
Спеціальний проект - дні космонавтики «Space Info Fest»

2 зміна «З Днем народження," Артек-Буковель »»
12 червня - 25 червня
Всім приготуватися задути свічки на торті - «Артек-Буковель» святкує свій День народження!
Цілих 14 днів нестримних веселощів і хороших емоцій, безліч сюрпризів ожидает поки ви знімете святкову стрічку. Для Вас приготував сюрприз феєричні фестиваль дитячої творчості «Буковельский звёздофест»: з юних учасників концерту слід брати приклад, талановита молодь - наше майбутнє. Це не єдине задоволення, яке ми приготували: вас чекають зустрічі з відомими представниками сучасності, автограф-сесії та конференції, які стимулюють бажання розвиватися, ставати самостійними і комунікабельними.
«Артек-Буковель» - це табір, який допомагає кожному вдосконалюватися: всі заходи і форми роботи заплановані таким чином, щоб усіх артеківців - і дітей, і дорослих -обьедіняло тісну співпрацю, в основі котрого - пробудження і розвиток ініціативи, атмосфера радості і творчості .
Стань частиною великої артеківської сім'ї!
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни і сюрприз до Дня народження табору, творчі презентації загонів «Мишка Бука приймає поздоровлення», конкурс черліндінга, конкурс масового артеківській танцю, виставка-інсталяція «» Артек «через 10 років», церемонія закриття зміни.
табірні: ігрова карусель «Game Land», Артпростір «Талановита артеківська сім'я», фабрика талантів «Дивись, як я вмію», екокросворд «Чисте простір», контрольно-туристичний маршрут «Активні туристи», фотокрос «Вітальна листівка артеківців», інтелектуальна лабораторія «Смартіум», спортивно-розважальна гра «Sport On», лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
загонові: брифінг тайм «Змови, щоб я тебе побачив», тімбілдінг, брейн-ринг «Планета« Артек »», велнес-тренінг «Емоції, які в мені живуть», екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.
Спеціальний проект - VІ фестиваль дитячої творчості «Буковельский звёздофест».

  3 смена «Лабораторія гумору 3.0»
26 червня - 9 липня
Артеківці, давайте заглянемо в Вікіпедію!
У ній говориться, що почуття гумору - це інтелектуальна здатність людини оперувати одночасно декількома поглядами одночасно. Отже, вирішено! У цю зміну ми подивимося на «просте» під іншим кутом, ми будемо жартувати і продовжувати своє життя сміючись, адже до нас приїдуть відомі коміки сучасності і під час фестивалю вони 100% не дадуть вам нудьгувати.
Але це ще не все! Ми крокувати артеківської зміною, насолоджуючись суспільством дружного колективу педагогів, який допоможе нам знайти нових друзів, отримати палітру позитивних емоцій, посприяє вихованню лідерства в кожному з нас і допоможуть стати більш самостійними.
Тому запрошуємо всіх в нашу артеківську лабораторію, так як всі складові відпочинку зібрано і ми готові починати!
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Нові фарби артеківської веселки», конкурс відеороликів «Я завжди беру з собою відеокамеру», церемонія закриття зміни.
табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо« Артека »за 60 хв.», ігрова карусель «Аліса в країні ігор», Артпростір «Юні таланти« Артека »», фабрика талантів «Камера! Мотор! », Екоакції« Майстерня захисника природи », контрольно-туристичний маршрут« Навігація вказує на територію Дружби », посвята в артеківці, qr-квест« У кожного свій скарб », інтелектуальний марафон« Смартіум », фотокрос« Посміхніться: Вас знімають » , український путівник «Смачного», масовки, дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальний збір «Легенда спорту», ​​лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
загонові: інформаційний серпантин «» Артек-Буковель »- табір-легенда», тімбілдінг, екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.
Спеціальний проект - III гумористичний фестиваль «Kids Fun Fest»

4 зміна «Маяки дитячих мрій»
10 липня - 23 липня
Чарлз Діккенс говорив: «Книга домчить до будь-яких берегів». Так воно і є!
Тільки подумайте, яка вибухова суміш виходить з усіх інгредієнтів: дитячого безмежного уяви, талановитих письменників сучасності і кращого табору України! Це просто вражаюче.
Під час цієї зміни ми з вами познайомимося з мистецтвом створення книг. Так-так, саме мистецтвом народження книг! Тільки майстри слова знають всі труднощі та переваги такого заняття. Ось вони і відкриють цю завісу для вас. І ми впевнені, що за результатами зміни кожен з вас вже остаточно визначиться з улюбленим жанром книги, відзначить твори, які хотів почитати, і, можливо, і сам в майбутньому захоче стати автором численних книг і публікацій.
Ну і, звичайно, приємним бонусом для нас стане чарівна природа Карпат, якої ми будемо насолоджуватися кожен день і паралельно з цим оздоровлюватися. Ми тебе чекаємо, адже ти - частина нашої великої артеківської команди.
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Нова сторінка артеківської книги», фестиваль інсценованої казки «В тридев'ятому царстві», церемонія закриття зміни.
табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо« Артека »за 60 хв.», ігрова карусель «Game Land», Артпростір «Світлофор талантів», фабрика талантів «Асоціація зірок« Артек-Буковеля »», екокросворд «Я. Планета. Життя », контрольно-туристичний маршрут« Золотий кубок туриста », посвята в артеківці, qr-квест« У кожного свій скарб », музична панорама« Main Music Header », медіа квест« Insta Run », український путівник« Смачного », масовки , дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальний збір «Шлях до Олімпу», лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
Загін: інформаційний серпантин «» Артек-Буковель »- табір-легенда», Тертулія «Глибина людської думки», тімбілдінг, брифінг тайм «Про ерудиції», екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.
Спеціальний проект - V фестиваль дитячої книги «Читай українське».

  5 зміна «Артматч: шлях до перемоги»
24 липня - 6 серпня
З дитинства бачиш себе олімпійським чемпіоном? Мрієш підкорювати нові вершини? Бачиш п'єдестал вже за крок? Тому ця зміна саме для тебе!
Час для тих, хто звик перемагати і впевнено крокувати до своєї мети, якщо це твої перші кроки на шляху до успіху, то саме ми докладемо всіх зусиль, щоб ти зміг стати більш впевненим у собі, навчився отримувати бажане і наблизився до жаданим перемогам.
Зміна пройде під девізом «Кожен стаємо кращими!». Допоможуть в цьому відомі спортсмени сучасності, які вже знають певні ази цієї нелегкої справи і охоче поділяться ними з тобою.
Робота над собою, кращі товариші, багато розваг та позитивних емоцій - ось що чекає на тебе! Ми вже чекаємо тебе ...
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Бука збирає команду», конкурс агіттеатров «Все починається з маленьких кроків», церемонія закриття зміни.
табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо« Артека »за 60 хв.», ігрова карусель «Аліса в країні ігор», Артпростір «Я вмію так!», фабрика талантів «Прояви талант - живи яскраво», екоакції «Посади своє дерево» контрольно-туристичний маршрут «Командний дух», посвята в артеківці, qr-квест «у кожного свій скарб», Ерудит-марафон «Смартіум», instagram challenge «Фотомозаїка мого загону», український путівник «Смачного», масовки, дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальний сб ор «Вище! Швидше! Сильніше! », Лайтбол, змагання з артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
загонові: інформаційний серпантин «» Артек-Буковель »- табір-легенда», тімбілдінг, брифінг тайм «Про ерудицію», екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.
Спеціальний проект - свято спорту «Буковельські рекорди».

6 смена «Скрипти успіху»
7 серпня - 20 серпня
«Малий великий бос» - це не просто слова з типового кіноекшена, це потенційна реальність. 14 днів з прогресивною командою, із спеціально запрошеними бізнесменами, які створювали власні стартапи, блогерами і журналістами, до яких прислухаються, люди, які змогли досягти поставлених цілей. Вони відвідають тебе, щоб розкрити свої секрети, розповісти про свій тернистий, але подоланий шляху, який все-таки варто було почати. Ти зможеш уявити себе юним бізнесменом, задуматися над майбутнім власною справою і отримати корисні підказки, які допоможуть тобі розвиватися.
Так, зміна буде досить насиченою, але ми встигнемо з вами побувати на різних розвагах: пройдемо мотузковий парк, поплаваем в басейні і в Озері Молодості, покатаємося на катамаранах, веломобілях, велосипедах, будемо воювати в боулінгу і аерохокей, сходимо в походи. Ось скільки у нас завдань заплановано ... Тому ти поспішає запланувати кращий відпочинок цього літа і до зустрічі в «Артек-Буковелі».
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Бука збирає команду», конкурс відеороликів «В об'єктиві« Артек-Буковель »», церемонія закриття зміни;
табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо« Артека »за 60 хв.», ігрова карусель «Аліса в країні ігор», Артпростір «Вмикай ефір - побачиш як я вмію», фабрика талантів «Ліга талановитих», екокросворд «Зелена хвиля», контрольно-туристичний маршрут «Артеківський маршрут», посвята в артеківці, qr-квест «Must Know», ерудит-марафон «Knowledge Power», фотокрос «#kidboss», український путівник «Прошу до столу», масовки, дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальний збір «... and Action!», лайтбол, зма вання по артболу, черлідінгу та футболу, походи в гори.
загонові: інформаційний серпантин «» Артек-Буковель »- табір-легенда», тімбілдінг, брифінг тайм «Будь краще версії себе», екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.
Спеціальний проект - 2nd «Artek Media Festival».

7 зміна «Артеківський експрес відправляється»
21 серпня - 27 серпня
Не встиг вдихнути літо на повні груди? Не проблема! Останньо зміна літнього сезону приготувала для тебе багато позитиву, справжню артеківську дружбу і нові відкриття, які допоможуть тобі розширити свій кругозір.
Відпочинок в Карпатах перед шкільним роком - це саме те, що тобі потрібно! Адже емоції і заряд енергії, які ти тут отримаєш, допоможуть тобі впоратися з будь-якими завданнями, навіть в самі зимові морози. Літо! Друзі! Карпати! Давай разом відпочивати!
Основні заходи:
загальноартеківських: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Артеківський вагон поїзда« Дружба »», творчий бенефіс «Все, що недомовлене», виставка-інсталяція «» Артек-Буковель »в 2030», церемонія закриття зміни.
табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо« Артека »за 60 хв.», ігрова карусель «Game Land», Артпростір «Талановиті», фабрика талантів «Веселка умінь», екоатлас «Я - це майбутнє нашої планети», контрольно-туристичний маршрут «Туристичний круїз», посвята в артеківці, qr-квест «Ящик Пандори», ерудит-марафон «Knowledge Power», instagram challenge «Фотомозаїка мого загону» український путівник «Прошу до столу», масовки, дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія », спортивно-розважальний збір« Олімпійці серед нас » , Лайтбол, походи в г кричи.
Загін: інформаційний серпантин «» Артек-Буковель »- табір-легенда», тімбілдінг, екскурсія в «Гуцул Ленд», вечори біля вогнища.


Вартість і дати заїздів 2020 р

Зміна

Дати 2020

К-ть днів   

Вартість, грн

1

29.05-11.06

14

14 586

03.06-11.06

9

8 976

2

12.06-25.06

14

16 159

3

26.06-09.07

14

18 304

4

10.07-23.07

14

18 304

5

24.07-06.08

14

18 304

6

07.08-20.08

14

16 159

7

21.08-29.08

9

8 976


certificacion

Швидке оформлення замовлення

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
98
підписано

Замовити дзвінок