Зимові канікули. Німеччина і Польща

Різдвяні казки - Німеччина. Польща

Зимові канікули. Німеччина і Польща

20.12.2019 – 08.01.2020 departures з Київа, поїздом

Зимові канікули. Німеччина і Польща
МАРШРУТ: Київ - Львів - Вроцлав - Берлін - Потсдам - ​​Дрезден - Бастай - Краків Львів- Київ

У подарунок оглядова екскурсія "Польська Венеція - Вроцлав"                                                                                                                                                        

 7 днів (поїзд + автобус) - без нічних переїздів!

Дата виїзду з Києва: 20.12 - 26.12.2019 (Група № 1)

Дата виїзду з Києва: 02.01- 08.01.2020 (Група № 2)


Програма туру:

1 день - Київ. Вечірній виїзд групи поїздом, по маршруту Київ - Львів.

2 день - Львів- Вроцлав. Прибуття до Львова. Посадка в автобус. Виїзд на кордон. Перетин українсько-польського кордону. Переїзд по території Польщі до Вроцлава. Оглядова екскурсія по місту.

Вроцлав нагороджували різними епітетами: «квітка Європи», «перлина міст», «місто мостів і каналів», «польська Венеція". Розташований на злитті рукавів Одри, місто розташовується на 12 островах, через які перекинуті численні мости. Здається, що весь Вроцлав немов гойдається на хвилях - це один з найкрасивіших в Польщі міст. Чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
Вільний час. Вечеря *. Переїзд в готель. Поселення на території Польщі. Ночівля.

3 день - Берлін.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берлін. Рекомендуємо пішохідну екскурсію «Незабутній Берлін»

(20 євро дорослі / 15 євро діти) УВАГА! У ЗВ'ЯЗКУ З ОБМЕЖЕНИХ РУХУ ТУРИСТИЧНИХ АВТОБУСІВ У ЦЕНТРІ БЕРЛІНА ПРОВОДИТЬСЯ Пішохідна екскурсія !!! Могутній Рейхстаг, витончений палац Шарлоттенбург, величний Берлінський собор, колона Перемоги, увінчана статуєю богині Вікторії, вулиця Унтер-ден-Лінден і візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота.

           Рекомендуємо екскурсію «Вечірній Берлін» (15 євро дорослі / 10 євро діти). Як і в багатьох інших великих містах, у вечірньому Берліні є свій шарм, особлива привабливість і таємничість. Увечері в обличчі міста проявляються нові акценти, які неможливо побачити і оцінити днем. Наприклад, тільки ввечері можна побачити ефектне підсвічування Потсдамській площі, що підкреслює унікальність її сучасної архітектури і привабливість. Світиться купол Рейхстагу з курсують усередині нього до пізньої ночі відвідувачами ще яскравіше демонструє його прозорість і доступність. Меморіал жертвам Голокосту, Бранденбурзькі ворота, парк Тіргартен.
     Вільний час для відвідування Різдвяного ярмарку: покупки сувенірів, дегустації імбирних пряників, карамелізованих яблук і чудових німецьких ковбасок - гриль. Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Німеччини. 

4 день - Берлін - Потсдам.

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзна екскурсія - місто Потсдам + Палац Сан-Сусі (30 € / 25 € + вхід. Квиток).

Потсдам-колишня резиденція прусських королів, яка об'єднує різні епохи та стилі: Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота - давніші, ніж у Берліні. Старий млин - символ прусського правосуддя - все це ми побачимо в Старому місті. А далі нас чекає палац Цицилінхоф (зовнішній огляд) місце проведення Потсдамської конференції і неповторний, помпезний палац Сан-Сусі з його шикарним ландшафтним парком - один з найкрасивіших в Європі. Вільний час для відвідування Різдвяного ярмарку !!!

Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Німеччини.

5 день - Дрезден - Бастай.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден-Бастай парк (25 € / 20 €). Оглядова екскурсія - «Дрезден - столиця Саксонії». Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція саксонської правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, Тераса Брюля, Мадам Кирхе і.т.д.! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я «Флоренція-на-Ельбі».
Вільний час для відвідування Різдвяного ярмарку.
               Переїзд в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби - Бастай». Немає меж захопленню ... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди ... Відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками ... незабутнє враження відкриється з оглядового майданчика !!!
Переїзд в готель на території Польщі. Розміщення. Ночівля.

6 день - Краків - Львів.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в г.Краков.Обзорная екскурсія - "Дорогий Королів" (15 євро). Ми пройдемо по Королівському шляху, побачимо: Барбакан, який з Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, Головний Рогждественскій Ринок і найбільшу в Європі міську площу з оригінальною шаховою забудовою, Сукенніци - торгові ряди з сувенірами і виробами краківських ремісників , а рівно в полудень з 81-метрової вежі Маріацького костелу св. Діви Марії почуємо виконання хейналу - величної пісні, що виконується на трубі, в пам'ять про порятунок Кракова у 13 ст. від захоплення татарських кочівників.
Переїзд по території Польщі. Перетин кордону. Повернення в Україну, Львів після 23:00. Переїзд до Києва.

7 день - Київ. Прибуття в Київ - згідно розкладу.


Вартість туру:

Для дітей - 290 євро

Для батьків (дорослих) - 310 євро

У вартість туру входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Проживання 4н. в готелях Польщі та Німеччини з усіма зручностями в номерах;
 • Харчування - сніданки;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Оглядова екскурсія Вроцлавом.

У вартість туру не входить:
 • Медичне страхування + бронь квитків + ж.д переїзд: Київ-Львів-Київ (1300 грн. Купе);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • Особисті витрати;
 • ЗА НАЯВНОСТІ біометричні паспорти - віза не потрібна !!!
 • Можливе замовлення групового харчування

certificacion
Відпочинок організований туроператорм СВ-Груп

Швидке оформлення замовлення

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
99
підписано

Замовити дзвінок