"ФРЕШ КЭМП" 2020г. Летние каникулы в Пуще Водице.

ТабІр "Фреш" під Київом

Табір "Фреш" 2020. Літні канікули. Пуща Водиця.

01.06.2020 – 28.08.2020 Україна, Пуща Водиця

Табір "Фреш" 2020. Літні канікули. Пуща Водиця.
 Табір «ФРЕШ», літо 2020 р   
з творчою програмою "FRESH PRODUCTION"
Вік дітей: від 6 до 17 років
Тривалість зміни: 7/12/14 днів
Це літо стане винятковим для всіх, хто зануриться разом з нами в атмосферу "FRESH PRODUCTION" літнього табору Фреш Кемп. Адже зміни в літньому таборі Фреш Кемп - це події, які не можна пропустити.
Сюжет діючий протягом всієї зміни, авторські шоу, квести, ігри та майстер-класи, Семен атмосфера, нові знайомства, соревнаванія і спортивні ігри, вечірки і багато іншого - повне занурення в атмосферу творчості, веселощів і відпочинку.
Хочете провести свої канікули весело і цікаво, познайомитися з новими друзями і дізнатися багато нового? Тоді швидше приєднуйтесь до нашої дружньої команди Fresh Family. Візитна картка нашого літнього табору - це унікальна територія творчості і успіху, це поєднання свободи і розвитку.
 Шість різноманітних програм змін, акцентованих на розвиток різних (в залежності від зміни) навичок і умінь, талантів і здібностей, допоможуть підібрати саме ту зміну, яка сподобається вам і вашій дитині. Кожна зміна - це не просто набір шоу та ігор, це ціла сюжетна телевізійна програма! Сценарій, якій буде пов'язаний з тематичними заходами, майстер-класами та тренінгами, що проходять протягом всієї зміни - це допоможе повністю зануритися в тематику зміни і слідувати сюжету не відволікаючись ні на що. Кожна зміна автентична, кожне шоу написано спеціально для цієї програми, кожна дитина - головний герой твору, який ми будемо писати разом.
Студії, майстер-класи та тренінги
У таборі "Fresh Camp" є все не тільки для відмінного відпочинку дітей, а й для їх творчого, особистісного та морального розвитку дитини. Кожна дитина знайде собі студію і майстер-класи, які йому обов'язково сподобаються, тим більше, коли на кожній зміні будуть спеціальні, тематичні студії і мк! А тепер про все коротко, але докладно:
Ми розподілили майстер-класи по студіям, яким дані заняття відповідають: наприклад, майстер-клас по стринг-арту відноситься до студії "HandMade", а пластилінова анімація - "Арт-терапії". Таких студій у нас більше 5 і включають вони в себе понад тридцять різноманітних майстер-класів та тренінгів. На кожній зміні є студії і мк, які будуть проводитися тільки під час даної зміни, так як вони тематичні і підходять під завдання програми. Однак, так само є студії і мк, які будуть проводитися на кожній (можливі деякі рідкісні зміни) зміні, незалежно від теми і спрямованості програми:
СТУДІЯ "АРТ-ТЕРАПІЇ"
  * Мета Арт - терапії - це гармонізація внутрішнього стану дитини через розвиток здатності самовираження і самопізнання.
* Мета студії "HandMade" - розвиток творчого мислення, фантазії, посидючості і цілеспрямованості.
   "Академія Успіху" - це поєднання тренінгів та майстер-класів, спрямованих на расскритіе талантів і здібностей, розкріпачення і соціалізацію, навчання управляти свої часом і ресурсом. Це бесіди про те, як досягти своєї мети, поставлених завдань і не відволікатися на щось незначне. Це живе спілкування, яке саме по собі є однією з баз наших тренінгів. Крім тренінгів в програму входять певні майстер-класи та студії, які будуть проводитися протягом усього літа, незалежно від тематики зміни.
   Клуб розмовної англійської мови, в якому хлопці зможуть поспілкуватися на різні сучасні теми з дипломованими філологами і вчителями англійської мови. Крім спілкування ми розберемо і разом попрацюємо над темами, які незрозумілі або даються важко нашим молодим "англійцям". При бажанні: пояснимо і вивчимо як користуватися часом, які так часто стають каменем спотикання для тих, хто вивчає англійську мову.
Для того, щоб ефективно розвивати «свою англійську» - необхідно спілкуватися англійською мовою. Під чуйним керівництвом професійних викладачів учасники зміни будуть спілкуватися, проводити ток-шоу на англійській мові, грати в ігри і проходити квести англійською мовою.
Відвідування вільне.
Творчі майстер класи та тренінги:
• Студія "Пісочна анімація" - створюємо історії та мультфільми на піску, при цьому не забуваємо про ефект арт-терапії, тому розслабляємося і привчаємося до того, що все можна виправити, як малюнок на піску.
• Студія "PaperCraft" - на цьому майстер класі ви зможете створити улюбленого персонажа мультика або тварина, а може і рослина за допомогою майстер-класів по паперовій 3D анімації та пепакуре.
• Студія "Plastic Fantastic" - тут ви зможете створити сувеніри та різні предмети за допомогою 3Д ручки і термомозаіка.
• Живопис - майстер-клас, на якому ви відчуєте себе в ролі художника і створите свою картину - шедевр
• Акторська і театральне майстерність - боремося зі страхом сцени і виступів, вчимося триматися себе перед публікою, виступаємо як професійні актори.
 • Стрінг-арт - вчимося за допомогою цвяхів, ниток і молоточка створювати справжні витвори мистецтва.
• Тренінги "Академія Успіху" - тренінги, які допоможуть визначитися з майбутньою професією, навчитися розпоряджатися своїм часом, грошима і ресурсами, йти до своєї мрії і ніколи не здаватися.
• Студія "Арт-Терапія" - майстер-класи, спрямовані на розвиток у дитини творчих здібностей і логічного мислення, а в деяких випадках мк і терапевтичного, заспокійливого, розслабляючого характеру.
Ігротека:
• Гігантські настільні дерев'яні гри
• Настільні ігри: монополія, шахи, шашки, морський бій, джанго і багато інших
• Покриття для гри: твістер, "рука-нога" і ін.
• Інтелектуальна гра «Мафія»
Школа кулінарної майстерності:
• Кухня народів світу - традиції і особливості, кращі рецепти і дегустація.
Розважальні заходи:
• Тематичні шоу різних спрямувань: інтелектуальні Квіза, логічні вікторини, інтуїтивні квест-шоу, рухливі інтелектуальні ігри.
• Імпровізаційні ток-шоу і гумористичні виступи
• Церемонія відкриття і закриття зміни
• Вечірки і Дискотеки.
Інфраструктура: На території табору знаходяться: житловий корпус, дитячий ресторан для харчування, закритий сучасний
 кінотеатр, літній басейн, професійний хореографічний зал, розміром 14 х 12 метрів, обладнаний дзеркалами,
балетним підлогою для балету, гімнастів, танцювальних колективів, акробатів, єдиноборства. спортивні майданчики,
2 футбольних поля, волейбольний майданчик, відкритий концерт-хол, вогнище, ігротека (настільні ігри, лего,
твістер), зона відпочинку для батьків.
Харчування: 5-разове харчування проходить в новому дитячому ресторані, оформленому в англійському стилі. В меню багато свіжих
овочів і фруктів. Діти будуть отримувати задоволення не тільки від смачної їжі, але і від сучасного дизайну ресторану. Протягом дня дотримується питний режим. У таборі працюють професійні кухарі, які забезпечують якісне приготування їжі.
Розміщення: Діти розміщуються в 4-поверховому стаціонарному корпусі, реконструйованому в 2014 році. Корпус опалювальний.
     Номер «Стандарт»:
• Кімнати на 3-4 персони
• Обладнані меблями з натурального дерева: особиста тумбочка, велика шафа з тремпелів і секціями для одягу.
• Нові ортопедичні матраци
• Нові гіпоалергенні подушки і ковдри
• Постільна білизна з натуральних тканин
• Зміна білизни кожні 7 днів.
• З частковими зручностями: умивальник з гарячою і холодною водою в номері, туалет і душ на поверсі (ремонт 2018 р
      "Номер люкс":
• Кімнати на 2-3 персони
• Обладнані меблями з натурального дерева: особиста тумбочка, велика шафа з тремпелів і секціями для одягу.
• Нові ортопедичні матраци
• Нові гіпоалергенні подушки і ковдри
• Постільна білизна з натуральних тканин
• Зміна білизни кожні 7 днів.
• З вигодами в номері: умивальник з гарячою і холодною водою в номері, туалет і душова кабінка (ремонт 2018 р).
Медичне обслуговування: У таборі перебуває постійний штат медичних. працівників.
Всі діти на період перебування в таборі застраховані за двома напрямками: медичне страхування і страхування
 від нещасного випадку.
Безпека: Територія табору обгороджена і цілодобово охороняється. На території табору перебувають  професійні охоронці, які відповідають за безпеку Ваших дітей 24 години на добу.
переваги:
• Яскравий відпочинок, враження та відкриття!
• Англійська - розширюємо кругозір
• Сучасний спорт!
• Поєднання розвиваючої програми і свободи вибору!
• Унікальна ТЕРИТОРІЯ розвитку і поваги до кожного!
• Для тих, хто хоче бути успішними і щасливими, хто любить відпочивати з користю!
• Кращий дитячий табір під Києвом.
Програма табору: розробляється за участю педагогів, викладачів і носіїв іноземних мов, психологів і тренерів і адаптована під кожну вікову групу дітей. Реалізується професійними кадрами, педагогами та спортивними інструкторами.
1 ТВОРЧА ЛІТНЯ ЗМІНА "АRT-FRESH" -
 Дати: 31.05.2020 - 13.06.2020
Спрямованість: розвиток логічного мислення і уваги, робота в команді, розвиток фантазії і неординарного / нестандартного мислення, розвиток комунікаційних навичок, прийняття рішень і акторська майстерність і багато інших
Саме свобода, відсутність обмежень допомагає побороти свої внутрішні страхи, зробити щось незвичайне і вийти із зони свого комфорту, зануритися в атмосферу творчого табору з головою і розкрити в собі нові грані талантів, отримати нові знання та навички. Протягом всієї зміни ми готуватиметься до масштабних заходів і шоу, таким як постановка п'єси, виставка, створення арт-об'єктів і арт-простору ..
2 СПОРТИВНА ЛІТНЯ ЗМІНА "FRESH GAMES"
Дати: 15.06.2020 - 28.06.2020
Спрямованість: розвиток комунікаційних навичок, залучення до спортивного і активного способу життя, розвиток спортивних навичок і умінь, робота в команді, навчання новим видам спорту і мн. ін.
"Про спорт! Ти - мир!" - так говорить цитата П'єра де Кубертена. Цього літа весь спортивний світ спрямує свої погляди на наш табір Фреш Кемп, адже саме у нас будуть проходити Перші Змагання зі спортивних і розважальних ігор "Fresh Games"!
3 ГУМОРИСТИЧНА ЗМІНА "ТАБІР СМІХУ"
 Дати: 01.07.2020 - 14.07.2020
Спрямованість: акторська та ораторське м-во, сценарна і театральне мистецтво, сценічний рух і робота з мікрофонами, робота в гумористичному жанрі, виступ на сцені перед публікою і т.д.
ЩО ТАКЕ "ТАБІР СМІХУ"? Це два тижні атмосфери творчості, веселощів, жартів, крутих і пізнавальних майстер-класів, зустріч з відомими гумористами - учасниками проекту "Ліга Сміху". Це робота з професійними сценаристами та акторами, майстер-класи, які розкріпачать тебе і навчать не тільки виступати на сцені, а й жартувати. Адже "жарт" - найскладніша усна форма оповіді.
4 квестовая ЗМІНА "КВЕСТ? ON"
Дати: 17.07.2020 - 30.07.2020
Спрямованість: розвиток логічного мислення і уваги, робота в команді, розвиток фантазії і неординарного / нестандартного мислення, розвиток комунікаційних навичок, прийняття рішень і акторська майстерність і багато інших
   Програма "КВЕСТ? ОN" / "QUEST? ON" - таємний і загадковий світ, що приховує в собі десятки секретів, які Вам доведеться розгадати ... Сюжет, який буде тонкими нитками з'єднувати кожен день, кожне шоу і кожен квест - не дасть тобі занудьгувати і буде тримати тебе в повній готовності до будь-яких поворотів!
5 МЕДІА ЗМІНА "FRESH TV"
Дати: 02.08.2020 - 15.08.2020
Спрямованість: ораторське мистецтво, сценарну майстерність, робота на камеру, основи режисури, написання Вайн і скетчів, основи SMM, робота в команді, основи монтажу і т.д.
"Fresh TV" - це програма про медіа, створена як для тих, хто вже цікавиться журналістикою і медіа, хоче знімати Вайни і скетчі, стати режисером або провідним, так і для тих, хто хоче навчитися чомусь новому, дізнатися і спробувати себе в тому, що ще не займався. Ми покажемо і навчимо юних журналістів і блогерів як правильно: прописувати, готувати і знімати власні відеосюжети, писати сценарії і текст для влоги і Вайн; як проводити в соцмережах менше часу з більшою користю; навчимо писати власні сценарії до реклами і надамо можливість спробувати себе в ролі: ведучого, актора, режисера, постановника, оператора, гримера, звукорежисера .... Вибір буде тільки за ним! Кожен день, крім творчих і hand-made майстер-класів, ми будемо проводити мк і студії з ораторського мистецтва, написання сценарію, просуванню акаунтів в соцмережах, основам СММ і блогинга, а так само проведемо "Школу Провідних" і "Школу звукорежисер" і мн.другому.
6 ЗМІНА ПОДОРОЖЕЙ "FRESH TOUR"
Дати: 18.08.2020 - 31.08.2020
Спрямованість: поглиблення знань в географії, історії і літературі, розвиток логічного мислення, разширению кругозору, знайомство з традиціями, особливостями деяких країн, робота в команді і т.д.
Як можна подорожувати, якщо ти в дитячому таборі в Пущі-Водиці ?! Повірте, це дуже легко.
Все, що нам потрібно - це фантазія, цікава програма, круті шоу і майстер-класи, і все, ми готові до самого незабутньої подорожі цього літа. Як це буде відбуватися ?!
Кожен день - це нова країна з традиціями, танцями, звичаями та історією якої ми знайомимося ... А з музикою з самого підйому! Якщо це Італія, то під мелодійний голос Тото Кутуньо або ж класику у виконанні Паваротті (наприклад) ми прокидаємося, проводимо активну зарядку і вдень нас очікують: традиційні італійські гри, тренінг по історії, традиціям Італії, студія хореографії навчить вас танцювати "Тарантелу", днем нас буде чекати приємний і ситний кулінарний майстер-клас з приготування піци, ввечері - тематичне шоу, присвячене Італії і, звичайно ж, тематична костюмована дискотека.
Графік змін і вартість:
 

Смена

Дата смен

Кол-во дней

Цена   путевки

 До    31.03.20г

Цена путевки

с 01.04.20г

Тематика                         смен

Станд.

Улучш.

Станд.

Улучш.

1 см 

31.05 - 13.06.20

    14

11 900грн

13300грн

12 700грн

14 100грн

    1А

31.05 - 11.06.20

    12

10 200грн

11400грн

10 900грн

12 100грн

   «АRT- FRESH»

    1/1

31.05 - 06.06.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

        

    1/2

07.06 - 13.06.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

2 см

15.06 - 28.06.20

    14

11 900грн

13300грн

12 700грн

14 100грн

 

    2А

15.06 - 26.06.20

    12

10 200грн

11400грн

10 900грн

12 100грн

«FRESH– GAMES»

    2/1

15.06 - 21.06.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

    2/2

22.06 - 28.06.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

3 см

01.07 - 14.07.20

    14

11 900грн

13300грн

12 700грн

14 100грн

 

   3А

01.07 - 12.07.20

    12

10 200грн

11400грн

10 900грн

12 100грн

«ЛАГЕРЬ СМЕХА»

   3/1

01.07 - 07.07.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

   3/2

08.07 - 14.07.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

4 см

17.07 - 30.07.20

    14

11 900грн

13300грн

12 700грн

14 100грн

 

   4А

17.07 - 28.07.20

    12

10 200грн

11400грн

10 900грн

12 100грн

«GUEST?ON»

   4/1

17.07 - 23.07.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

   4/2

24.07 - 30.07.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

5 см

02.08- 15.08.20

    14

11 900грн

13300грн

12 700грн

14 100грн

 

    5А

02.08 - 13.08.20

    12

10 200грн

11400грн

10 900грн

12 100грн

«FRESH TV»

    5/1

02.08 - 08.08.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

    5/2

09.08 - 15.08.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

6 см

18.08 - 31.08.20

    14

11 900грн

13300грн

12 700грн

14 100грн

 

    6А

18.08 - 29.08.20

    12

10 200грн

11400грн

10 900грн

12 100грн

«FRESH Tоur»

    6/1

18.08 - 24.08.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

    6/2

25.08 - 31.08.20

      7

  5 950грн

  6 650грн

  6 350грн

  7 050грн

 

    У вартість включено:

• проживання в номерах по 3 -4 людини,

• 5-ти разове харчування,

• програма англійської мови,

• лінгвістична програма,

• спортивна програма,

• творча програма,

• арт майстер клас,

• виготовлення браслетиков, листівок,

• випалювання по дереву,

• майстер-клас з приготування вітамінного подарунка,

• витратні матеріали,

• кулінарний майстер клас,

• тренінгова програма,

• заняття в театральній студії,

• майстер-клас по хореографії та танців,

• тематичні вечірки,

• шоу програми, конкурси

• Медична страховка.

Преимущества:

  • Творчий табір
certificacion
ліцензія

Швидке оформлення замовлення

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
63
підписано

Замовити дзвінок