«АРТ-ФЕСТ Одеса» Дитячий літній табір 2019. Затока

Дитячий табір на морі

«АРТ-ФЕСТ Одеса» Дитячий літній табір 2019. Затока

08.06.2019 – 24.08.2019 Україна, сел. Затока, Одеська обл. Вік 7-15 років departures з Київа, поїздом

«АРТ-ФЕСТ Одеса» Дитячий літній табір 2019.  Затока
Табір розташований в курортній зоні Затоки на березі Чорного моря!
Красива і доглянута територія, світлі і затишні кімнати в новеньких корпусах, обладнані майданчики для розваг і спорту, власний піщаний пляж і досвідчені співробітники табору чекаю діей! Розташування Табір розташований в курортній зонеЗатока в с. Кароліно-Бугаз, Одеської області - це одне з найбільш екологічно чистих місць на перешийку між лиманами і берегом Чорного моря і ідеально підходить для відпочинку дітей: доглянута зелена територія, тепле море, яскраве сонце, власний пляж з чистим дрібним піском, а також віддаленість від індустріальних центрів і повна відсутність промислових підприємств. 
інфраструктура 

 На території табору знаходиться: 4 нових сучасних житлових корпуси на 244 місця, вогнищеві, поле для міні-футболу, універсальна волейбольно-баскетбольний майданчик, тренажери для стріт вокаута, дитячий майданчик з атракціонами, крита універсальна майданчик зі сценою для перегляду кіно, проведення дискотек, концертів та інших табірних заходів. Для роботи гуртків і секцій, проведення тренінгів побудовано 6 критих дерев' яних альтанок по 50 кв.м.

У таборі організовано автономне електропостачання, працюють власні очисні споруди, дві артезіанські свердловини, гостьова парковка. Територія табору огороджена і цілодобово охороняється
.
   Проживання 
4-х місні кімнати (18 кв.м.), кожна обладнана кондиціонером і санвузлом з душовою кабіною, 2-х ярусним ліжками. У кожної дитини є своє місце для зберігання особистих речей в просторому шафі, прикроватном пеналі і поличка для взуття.До кожного номеру прилягає веранда 2,5х3 м. З огорожею 1,2 м.Ортопедичні гіпоалергенні матраци та подушки Білизна бавовняне, змінюється 2 рази в тиждень.Просторі холи корпусів обладнані м'якими меблями, столами, стільцями, шафами, кулерами з водою, плазмовими ТБ і DVD - тут проходять змагання між загонами посиденьки, кіноперегляди, дружні чаювання і клубні заняття. Вожаті проживають в корпусі спільно з дітьми. 
Харчування 
5-ти разове по системі «шведський стіл». 
Ппрограма табору 

 Будь-яка подія в дитячому таборі «Арт-Фест Одеса» працює на створення ситуації успіху. Це означає, що абсолютно кожна дитина може в повній мірі реалізувати свої лідерські та творчі можливості. Арт-фестовци розкривають свої таланти в клубах і секціях, на сцені, в численних колективних проектах і індивідуальних конкурсах. Клубна програма табору враховує всі вікові та психологічні особливості сучасних дітей і підлітків.
У кожній зміні більше 20 видів креативного і позитивного дозвілля об'єднуються в  клубнІ центри, здатні догодити самим вибагливі смакам: 
  • Інтелект-центр - пізнавально-розвиваючі види діяльності
  • Арт-центр - виконавські мистецтва 
  • Спорт-центр - оздоровчі секції та школи
  • Креатив-центр - декоративно-прикладні мистецтва

Всі керівники гуртків - професіонали з досвідом роботи в дитячих колективах. Основна відмінність розважальному програми табору - це можливість вільного вибору. Це означає, що дитина сама приймає рішення чому саме йому займатися. Наприклад, дитина, яка не хоче йти на пляж, чи не буде наданий сам собі, у нього є вибір - секції працюють постійно. Спортивна програма включає в себе:Щоденні тренування і турніри в різних видах спорту, естафети, спартакіади, спортивні поєдинки Альтернативні зарядки та тренування Командні ігри та аква програми Плавання для дітей різного рівня підготовки під пильним керівництвом досвідчених інструкторів з плавання. Активні учасники нагороджуються почесним фірмовими значками і пам'ятними футболками.

Графік змін і ціни на 2019р.
 Зміна     Початок зміни      Кінець зміни      К-ть днів        Ціна путівки
     1      8 июня      21 июня      14       10 500 грн.
     1/1      5 июня      21 июня      17      12 750 грн.
     1/2      12 июня      21 июня      10      7 500 грн.
     2      23 июня      5 июля      12      Все путевки проданы
     3      6 июля      18 июля      12      Все путевки проданы
     4      19 июля      1 августа      14      10500 грн.
     5      2 августа      14 августа      13      9 750 грн.
     6      15 августа      24 августа      10       7 500 грн.


 У вартість входить: 
проживання 5-ти разове харчування Програма організованого дозвілля
Додатково сплачується: 
 Проїзд Київ - ДЛ «Арт-Фест Одеса» - Київ 
 Необхідні документи: 
Медична довідка про стан здоров'я, щеплення і епідемічний стан Свідоцтво про народження Заповнена батьками анкета
certificacion
Відпочинок організований туроператорм СВ-Груп

Швидке оформлення замовлення

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
98
підписано

Замовити дзвінок