«РОМАНТИК» Дитячий оздоровчий табір в Скадовську

Дитячий табір на морі

«РОМАНТИК» Дитячий оздоровчий табір в Скадовську

02.06.2019 – 28.08.2019 Україна, Табір в Скадовску Вік 7-17 років departures з Київа, поїздом

«РОМАНТИК» Дитячий оздоровчий табір в Скадовську
"РОМАНТИК" - дитячий оздоровчий табір в Скадовску  2019р 
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ ТА ІНФРАСТРУКТУРА КОМПЛЕКСУ 
 
Приватне підприємство Заміський заклад оздоровлення та відпочинку "Романтик" розташоване у м.Скадовськ Херсонської області в 100 км від залізничного вокзалу м Херсон, на відстані 50м. від берегової лінії Джарилгацької затоки Чорного моря. На морський клімат Скадовська благотворно впливає Дніпровський степ, огортаючи курорт зеленим килимом рослинності. Морське повітря, в поєднанні з ароматами степових трав, насичене озоном. Причорноморське літо славиться великою кількістю сонячних днів. Майже всі літню пору року переважають просочені сіллю і вологою південні і південно-західні вітри, пом'якшуючи температуру повітря.<br>  Затока мілководна - безпечна для купання дітей, прогрівається в спекотні дні до 30-36 градусів. Води Джарилгацької затоки містять велику кількість йодистих і бромистих солей, більш концентрованих, ніж у відкритому морі. Тут зцілює - сама природа. Вона зміцнює нервову систему, відновлює сили. Особливо корисний відпочинок в Скадовську для профілактики і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів і щитовидної залози. Табір розташований на території в 3,5 га, яка вважається однією з найзеленіших в регіоні, і розрахований на прийом 350 дітей за зміну. 
 Інфраструктура комплексу включає: 
 новий триповерховий корпус, який має власну індивідуальну архітектуру, зручні холи з м'якими меблями. Номери на 4-5-6 чоловік оформлені в сучасному стилі, в теплих тонах, з зручними меблями, з видом на море, що сприяє повноцінному і незабутньому відпочинку на Чорному морі. У номерах - передпокій з вбудованою шафою, балкон, ванна кімната з душем і санвузлом;<br>  їдальню на 320 місць із розміщенням дітей за чотиримісними столиками і сучасним технологічним обладнанням; 
 медпункт з відповідним медичним обладнанням та цілодобовим чергуванням лікаря та медичної сестри; 
 2 спортивні майданчики, бібліотеку, криту літню естраду, кают-компанію з відеоапаратурою, радіорубку, приміщення для роботи гуртків, танцювальну залу; 
 обладнаний пляж; 
 критий майданчик для настільного тенісу; 
 майданчик з тренажерами; 
 два басейни: перший розміром 25х14 м. (6 професійних доріжок), другий 10х14 м. (для дітей що не вміють плавати); 

 безкоштовну зону WI-FI; 
 торгову точку для продажу прохолодних напоїв, морозива і сувенірів. 
 Розміщення  дітей. 
 По приїзду в табір діти розподіляються по екіпажах у суворій відповідності до їх віку. Діти розміщуються 4-5-6-місних, обладнаних всіма зручностями, комфортабельних номерах триповерхового корпусу. Дитячі кімнати оснащені тумбочками, ліжками з ортопедичними матрацами, шафами, полицями для взуття. 

Адміністрація табору щорічно укладає договір на медичне обслуговування лікарями - фахівцями з Скадовського територіального медичного центру. Кожна дитина на період перебування в таборі має медичну страховку.Медпункт табору з відповідним медичним обладнанням, цілодобовим чергуванням лікаря та медсестри, готовий для надання першої медичної допомоги, контролю санітарного стану табору. Основні природні лікувальні фактори - м'який клімат, морські купання, велика кількість сонячних днів - дозволяють забезпечити відпочинок і оздоровлення дітей, укріпити серцево-судинну систему, оздоровити органи дихання.
 Безпека Ваших дітей - це не тільки наша турбота, а й один з найважливіших приоритетів. Гарантована дитяча безпека в ПОЗВ «Романтик» - це не тільки наявність охорони та медичного забеспечення, але й постійний моніторинг вожатими місцезнаходження та дій дитини, а також обов'язкове виконання кожного правила внутрішнього розпорядку, які покликані дати кожній відпочиваючій в таборі дитині гарантії: Безпеки, Поваги, Психологічного комфорту.
 Служба охорони представлена співробітниками, які професійно займаються безпекою, всі співробітники мають хорошу фізичну підготовку, пройшли строкову службу і мають значний досвід роботи в забезпеченні безпеки об'єктів дитячого відпочинку.
 Наша охорона гарантує дотримання, професійної етики, забезпечує надійність і якість послуг охорони, захисту і забезпечення безпеки. Охорона діє відповідно до зазначених цілей і завдань за розробленими інструкціями для співробітників охорони, які відповідають за дотримання пропускного режиму і безпеки в таборі.
 
 ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ 

Одним з найважливіших напрямів організації дитячого відпочинку є якісне харчування.<br> Сучасний дизайн обіднього залу, красивий посуд, сприятливий мікроклімат, смачно приготовані страви і доброзичливі співробітники - все це допомагає отримати задоволення від прийому їжі, прищепити дитині культуру харчування. У меню в достатній кількості представлені фрукти і овочі. Попередню сервіровку проводить черговий екіпаж. Меню розраховане на п'ятиразове харчування з урахуванням калорійності окремих прийомів їжі: сніданок - 25%, обід - 35%, полуденок - 10-15%, вечеря - 25%, друга вечеря - 5-6%. Щодня на десерт - свіжа випічка, різні кондитерські вироби в дрібній розфасовці, цукерки, фрукти або морозиво.
 
Приготування їжі відбувається на сучасно обладнаній кухні. Термічна обробка здійснюється з використанням пароконвектомату Unox (2017 року випуску).
 
Важливу роль у комплексній роботі з розвитку творчої особистості відіграють гуртки, які працюють у дитячому комплексі. Наше завдання - допомогти дитині в період літніх канікул вибрати для себе цікаве творче заняття.
 В даний час у дитячому комплексі працюють гуртки: вокальний, хореографічний, студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
 Студія образотворчого мистецтва і ліплення 
Можливо, Ваша дитина і не стане великим митцем, але прикрасити мальовничими полотнами стіни Вашої квартири зможе точно! Різні художні техніки допоможуть дітям передавати свої ідеї в творчості. Їхня допомога знадобитися і в створенні нашої газети. Так що нудьгувати не доведеться. А заодно, вони зможуть освоїти і ліплення з пластиліну. Це допоможе їм робити оригінальні подарунки своїм рідним і близьким.
  Бісероплетіння 
Гурток майстерності, вміння і фантазії при виконанні робіт з бісеру. Це світ, в якому поєднуються найрізноманітніші грані людського обдарування. На заняттях діти виконують творчі роботи з бісеру: квіти-букети, квіткове панно, листівки, брошки.
 Квіллінг 
Гурток декоративно-прикладної творчості. Придбання навичок складання візерунків, композицій, квітів з крученої паперу залишає незабутні відчуття краси і гармонії, усвідомлення того, що цю красу ти зробив своїми руками.
 Хореографія 
Гурток хореографії - навчимо дітей сучасних танців (Модерн, тектонік, Сальса, Роедей, Crip walk, Брейк-данс та інші).
 Театральна студія 

Необхідні документи в табір: • копія свідоцтва про народження; • медична довідка форми № 079/0; • довідка про щеплення; • довідка про епідеміологічне оточення.
У кожній дитині живе маленький актор і він такий справжній, такий щирий .... Тому що акторська гра - це суть життя дитини. Граючи, він освоює світ. На заняттях з акторської майстерності та сценічного руху час летить не помітно! І ось новий номер, сценка, а може навіть спектакль готові, і чекають глядацьких оплесків! Заняття в секціях спортивного спрямування сприяють загальнофізичної розвитку і оздоровлення дітей.
 Баскетбол 
Баскетбол розвиває координацію рухів, спритність, швидкість реакції, вміння миттєво приймати рішення в складних ігрових ситуаціях. Баскетбол - командна гра. Зіграність, почуття ліктя, вміння володіти м'ячем, віра в колективний успіх - складові успіху.
 Міні-футбол 
Футбол - найпопулярніша гра народів світу. Хто не мріє бути схожим на своїх кумирів ?! Але мало мріяти - пора діяти і самому виходити на футбольне поле! Займаючись футболом, діти освоюють правила і техніку гри в міні-футбол, основні прийоми володіння м'ячем.
 Настільний теніс 
Тенісна ракетка і маленький пластмасовий м'ячик творять чудеса в умілих руках юного спортсмена. Теніс розвиває координацію, спритність, увагу, швидкість реакції. Успіху досягає той, хто сміливо йде до досягнення мети!
 Шахи 
Шахи розвивають просторове мислення, пам'ять, вчать вирішувати логічні завдання. 
 Бібліотека 
Для тих, хто любить проводити канікули з книгою, в дитячому центрі Романтик є бібліотека. Вона володіє широким вибором літератури на будь-який смак. Фонд бібліотеки оновлюється перед кожними канікулами і містить, як класичні твори українських і зарубіжних авторів, так і книги сучасних письменників. На час канікул дітям в школі задають читати різні книги. Більшу частину літературних творів, яку проходять в школі можна знайти в бібліотеці дитячого центру Романтик.
 Комплекс басейнів складається з:
 - Басейну напіволімпійського розміру (25х14м , глибина 1,2-1,5м) з 6-ма професійними доріжками, що дозволяють тренуватися групам плавців.&nbsp;<br> - Басейну для тих хто не вміють плавати (10х14м , глубина 0,9-1,1м)&nbsp;<br> - Зони відпочинку, яку складають шезлонги і парасольки біля басейну.<br> Вожаті, інструктори з плавання та працівники медичної служби постійно перебувають у ванні басейну і на березі. У зоні купання є все необхідне для порятунку на воді. Всі бажаючі можуть навчитися плавати.
 ПЛЯЖ 
 «Романтик» має власний піщаний пляж розміром 70 на 200 метрів, який знаходиться на відстані 25 метрів від спального корпусу. Це дозволяє дітям брати з собою на пляж тільки головні убори, рушник. Пляж обладнаний тентами, кабінками для перевдягання, душовими. Відвідування - 2 рази на день. На пляжі виконуються оздоровчі процедури, діти грають, займаються спортом, загоряють, купаються в морі, готуються до вечірніх заходів. На пляжі і в морі проводяться ігри, заняття пляжними видами спорту, змагання, «Веселі старти».Мета педагогів при знаходженні з дітьми на пляжі - не тільки стежити за їх поведінкою та станом здоров'я, але і пропонувати їм цікаве і корисне проведення часу. На пляжі обладнаний пост рятувальника. З метою забезпечення безпеки, купання дітей здійснюється тільки в присутності медичного працівника і матроса-рятувальника.


 
 Смена           Сроки                         Тематика                  Продолжительность              Цена       
     1.1  02.06- 08.06.19        Made in Ukraine       7  3500 грн.
     1.2  09.06 - 05.06.19       Made in Ukraine       7  3800 грн.
     1.3 16.06 -  22.06.19    Made in Ukraine       7  4100 грн.
    2  24.06 - 07.07.19  АРТ- платформа      14  8900 грн. 
    3  09.07 - 22 07.19  Гармонія дитинства         14  8900 грн.
    4  24.07 - 06.08.19 Скажене  літо       14  8900 грн.
    5            08.08 - 1708.19         
    Акадумія зірок                                  10                                 5300 грн            
    6  19.08 - 08.08.19      Острів скарбів                     10  5000 грн.
 


У вартість входить: проживання дітей в кімнатах по 4-5 людини в триповерховому корпусі; п'ятиразове харчування; медичне обслуговування та медичну страховку на дитину; організацію спортивних, культурно - масових заходів, функціонування гуртків і бібліотеки, проведення щоденної дискотеки, перегляд фільмів, користування зоною WI-FI;
У вартість не входить: залізниці проїзд + автобус 100 км, Київ - Херсон -Скадовск -Херсон - Київ від 1300 грн.
Необхідні документи в табір: • копія свідоцтва про народження; • медична довідка форми № 079/0; • довідка про щеплення; • довідка про епідеміологічне оточення.
certificacion
Відпочинок організований туроператорм СВ-Груп

Швидке оформлення замовлення

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
99
підписано

Замовити дзвінок