Дендрологічний парк «Софіївка» в Умані

Захоплююча подорож

Дендрологічний парк «Софіївка» в Умані

01.12.2019 – 31.12.2020 Україна, Дендрологічний парк «Софіївка» departures Київ, автобусом

Дендрологічний парк «Софіївка» в Умані
Національний дендрологічний парк «Софіївка» - парк, площею в 179,2 га, розташований в північній частині міста Умань Черкаської області України, на берегах річки Кам'янки. Зараз це одне з найулюбленіших місць туристів і відпочиваючих в Україні. Щорічно його відвідують сотні тисяч людей.
Зараз парк «Софіївка» є відомим не тільки в нашій країні, але і в світі.
Парк «Софіївка» є пам'ятником ландшафтного типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII - першої половини XIX століття. У ній росте понад 3323 таксонів (видів, форм, сортів, культиварів) місцевих і екзотичних дерев і кущів, понад 154 га води, зелені, архітектури та скульптури.
Парк заснований в 1796 році на той час власником міста Умані, польським магнатом Станіславом Потоцьким, названий на честь його дружини Софії Вітт-Потоцької і подарований їй до дня іменин в травні 1802 року. Автором топографічного і архітектурного проекту і керівником будівництва парку був призначений польський військовий інженер Людвіг Метцель, а всі роботи в парку виконали безпосередньо кріпаки Уманщини.

Дивно те, що на момент створення парку, це була безлесая місцевість, яку прикрашала річка Кам'янка, балки, каньйони врізаються в граніт, який часто виходив на поверхню. А зараз на цьому місці тисячне кількість деревно - чагарникових рослин! На даний момент, крім найшикарніших рослин, ми можемо милуватися самостійно спорудженими басейнами і ставками, водоспадами, шлюзами, каскадами, скелями, скульптурою, альтанками і багато чим іншим.

Все це і багато іншого, Ви можете побачити відвідавши з нами екскурсію «Софіївка».

Вартість: від 240 грн. / Чол ..
При замовленні екскурсії вартість уточнюється.

certificacion

Швидке оформлення замовлення

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
99
підписано

Замовити дзвінок