Музей пожежної справи.

Пізнавально і важливо

Музей пожежної справи.

01.12.2019 – 31.12.2020 departures Київ, автобусом

Музей пожежної справи.
Музей знаходиться на території найбільшої пожежної частини України, яка також є однією з найбільших в Європі. Тут же знаходиться навчальний центр пожежних де проходить здача іспитів і змагання.

Музей був відкритий 26 січня 2004 року, де представлена ​​історія пожежної справи у всіх подробицях. Тут можна дізнатися найдрібніші подробиці того, як розвивалося пожежна справа, спеціальна техніка, що необхідно знати і вміти, щоб стати пожежником в наш час. У Вас буде можливість покерувати автомобілем 30 - х років XX століття, відчути і порівняти з технікою теперішнього часу.

Серед експонатів музею пожежний обоз, пожежні насоси кінця 19 століття і 4 пожежні машини - Автоцистерна УралЗІС 1936 року, автонасосами 1947, рукавний пожежний автомобіль ЗІС 1948 року народження, пожежні каски 20-10 років 20 століття, каска начальника пожежної охорони 1944-1977, модель пожежного катера і ін ..
Екскурсія буде корисною як для відвідувачів дитячого і підліткового віку, так і для їх батьків, адже Ви зробите Крок в минуле, і зможете впевнено дати оцінку важливості цієї професії в який раз.

Вартість: від 110 грн. / Чол ..
При замовленні екскурсії вартість уточнюється.
certificacion

Швидке оформлення замовлення

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
99
підписано

Замовити дзвінок